محل تبلیغات شما
ششمین جلسه از دور اول جلسات لژیون سردار نمایندگی ابوریحان؛ با استادی همسفر نسرین و نگهبانی کمک راهنما خانم اعظم و دبیری خانم فاطمه با دستور جلسه "پول مال کیست؟" در روز سه شنبه مورخ 08/ 07/ 1399 رأس ساعت 15 برگزار گردید.  برای خواندن سخنان استاد و دیدن تصاویر این جلسه به " ادامه مطلب " توجه نمائید.

سلام دوستان نسرین هستم یک همسفر

خدا را شاکرم که این جایگاه را تجربه کردم تا خدمت کنم و آموزش بگیرم. ساکنین آباد، خرابه ها را تبدیل به کاخها می کنند و ساکنین خراب کاخها را تبدیل به ویرانه ها می کنند. ما در بعد وجودی خودمان در کالبد خودمان زندگی می کنیم در همین جسم خودمان می تونیم شهر وجودی خودمان را آباد کنیم از۲بعد جسمی و معنوی می توانیم رشد کنیم،

خلاصه سی دی کابوس 1

مشارکت مکتوب همسفر سمیه در مورد دی سپ

اطلاعیه تشکیل کانال همسفران

خودمان ,جلسه ,ها ,خانم ,کاخها ,وجودی ,را تبدیل ,می کنند ,وجودی خودمان ,تبدیل به ,کنند و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موسسه سرشت عشق ابد«سعا» تبلیغات اینترنتی | بازاریابی اینترنتی | تبلیغات برای صادر کنندگان تور ترکیه ، تور استانبول ، دیدنی های ترکیه ، هتل های ترکیه ، بلیط ترکیه ergumteogrup پایان نامه|پروژه|مقاله|پیشنهاد پروژه دانشجویی|ورد Word پایگــاه خبــری تحلــیلــی مـــــــاســـــــال بـــــــــرتـــــــر masalbartar Jerlene's receptions Esperanza's game جومحمود فراکاو